Silivri Saray Konakları

Ziyaretçi Formu
Bize Ulaşın

534-

banner-image

Firma

Ana Sayfa > Firma

Tamamlanan Projeler

25 Yıl

25 yıldır Yumak İnşaat projelerinde ev alanlar hiç yanılmadılar. Hem hayal ettikleri mekânlara kavuştular hem de tüm yatırım araçlarını aşan yüksek primler elde ettiler.

 11 Proje

Malatya ve İstanbul da En Prestijli Projeleri ile sektörde hep lider konumda İmza attigi projeler ile bulunduğu bölgeyi kalkındırmaktadır

 1120 Konut

25 yıllık tecrübe, teslim edilen yizlerce konut Çok sayıda proje ile bine aşkın ailenin hayallerinin mimarı oldu

SİLİVRİ SARAY EVLERİ

Her detayın 4 mevsim yaşamaya uygun olarak tasarlandığı Silivrisaray Evleri Kısacası Silivrisaray Evleri; denize sıfır konumu, geniş yeşil alanları, temiz havası, güvenli, huzurlu ve keyifli ortamıyla sakinlerine yeni bir evden ziyade, yeni bir yaşam alanı sundu

Proje WeB Sitesi

YEŞİLYURT KONAKLARI

Malatya’nın en yakın yerleşim merkezi Yeşilyurt’un gözde dinlenme ve mesire mekânı olan Şahin Tepesi mevkiinde inşa edilen Yeşilyurt Konakları, 55.000 m2 üzerine inşa edilen 120 müstakil bahçeli evden oluşuyor.

Proje WeB Sitesi

Bahçesaray Evleri 1 & 2

Malatya, İstanbul ve Ankara’daki başarılı mimar, mühendis ve peyzaj uzmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilen, Karakavak Fahri Kayahan Bulvarı üzerindeki bu görkemli site, şimdi sakinleri için 5 yıldızlı konforu, 5 yıldızlı yaşamla bütünleştiriyor.

Proje WeB Sitesi

Bahçesaray Şirin Evler

Bahçesaray Şirin Evler yaz-kış hayatın keyfini süreceğiniz bir mekan olarak tasarlandı.
Yazın havadar konumu, her daim serin ve temiz havası ile sıcaklardan uzak yaşama imkanı sunuyor.

Proje WeB Sitesi

Başak Sitesi

İçinde yaşayanların mutluluğu ve bir ailenin tüm ihtiyaçları dikkate alınarak inşa edilen 105 dairelik Başak Sitesi; Mehmet Buyruk Caddesi yakınındaki Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’na komşu olup Yumak İnşaat’ın önemli projelerinden biridir.

Proje WeB Sitesi

Sancak ve Bayrak Siteleri

Malatya’nın güzel muhitlerinden yer alan ve 6 blok 115 dailreden oluşan Sancak sitesi ve 5 bloktan oluşan Bayrak Sitesi 75 dairesiyle; sakinlerine konforlu ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Proje WeB Sitesi

Saygın ve güvenilir inşaat firmalarından biri olarak sektörümüzün bölgesel lideri olma vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz